Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mer dov orangefärgade skulle jag säga, men bra!
Färg: Orange
Price: 121kr
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red Violet |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Vikt | 220 g |
| Längd | 60 cm |
| Krona | 52 cm |
| SKU | sb2407166510613011 |
Author: m***n
Date:
Review: Mer dov orangefärgade skulle jag säga, men bra!
Färg: Orange
Author: n***o
Date:
Review: كتير حلوه متل الصوره 😍😍😍😍
Färg: Orange
Author: l***5
Date:
Review: PRETTY !!!!!!
Färg: Vitt
Author: M***7
Date:
Review: I like it.
Färg: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.